Dezinsekcia

NON-STOP BEZPLATNÁ INFOLINKA

0904 435 784

Zabezpečíme rýchle a účinné odstránenie rôznych druhov hmyzu z domácností, verejných priestranstiev i firemných priestorov.

Účinná likvidácia hmyzu 

Konkrétny spôsob dezinsekcie závisí od druhu hmyzu a priestorov, v ktorých sa vyskytuje. Na základe našich viac ako 5-ročných skúseností zvolíme najvhodnejšiu metódu dezinsekcie, prostredníctvom ktorej rýchlo a efektívne zlikvidujeme škodlivý hmyz z okolia vašej domácnosti, firmy, prípadne z verejných priestranstiev. 

Najčastejšie sa venujeme likvidácii komárov, múch, mravcov, pavúkov, ôs, sršňov, švábov, kliešťov a ploštíc. 

Ekologická dezinsekcia

Kladiete dôraz na ekológiu, prípadne vo vašom prípade nie je možné použiť niektoré chemické látky? Postaráme sa o účinnú dezinsekciu s dodržaním najprísnejších štandardov v oblasti ochrany životného prostredia. 

Vieme, čo na jednotlivé druhy hmyzu funguje a naopak, voči ktorým metódam sú rezistentné. Vy tak máte istotu, že po dezinsekcii vám už žiaden nepríjemný hmyz nebude otravovať život. 

Profesionálne poradenstvo

Pred vykonaním dezinsekcie i po nej vám radi poskytneme profesionálne poradenstvo, ako postupovať a na čo si dávať pozor, aby ste sa nežiadúceho hmyzu zbavili raz a navždy. Po likvidácii škodcov vám vystavíme protokol, ktorý slúži ako doklad o vykonaní dezinsekcie. 

Dezinsekcia pre firmy a samosprávy 

Pre mestá a obce ponúkame aplikáciu účinných postrekov proti komárom, muchám a iným škodcom, ktoré znepríjemňujú život obyvateľom. Zabezpečujeme taktiež likvidáciu nebezpečných sršních a osích hniezd. 

Poskytujeme aj služby dezinsekcie pre firmy s náročnými požiadavkami. Vykonávame likvidácie hmyzu v poľnohospodárskych družstvách, skladoch na obilie či iné komodity, na skládkach odpadu, v rôznych výrobných prevádzkach, ale aj administratívnych budovách. 

Dezinsekcia pre domácnosti

Trápi vás osie hniezdo na balkóne? Zaregistrovali ste vo vašom obydlí ploštice či mravce? Alebo vás obťažujú komáre? Zabezpečíme ich profesionálnu likvidáciu a dáme vám osvedčené rady, čo robiť, aby sa tento hmyz k vám opakovane nevracal.

Kontaktujte Nás NON-STOP

Stovky spokojných zákaníkov po celom slovensku – bytové družstvá, mestské časti, hotely, výrobné, haly, byty a domy.

infolinka

0904 435 784

Laper DDD s.r.o.

Na trhu pôsobíme od roku 2018. Stovky spokojných zákazníkov – bytové družstvá, mestské časti, hotely, výrobné, haly, byty a domy.

O nás

Rok vzniku: 2018

IČO: 52 550 567

email: [email protected]

mobil 1: 0949 511 000

mobil 2: 0904 435 784

 

Sme členom Cechu Profesionálov DDD