Likvidácia ploštíc

NON-STOP BEZPLATNÁ INFOLINKA

0904 435 784

Účinná a bezpečná likvidácia ploštíc v domácnostiach, ubytovacích zariadeniach a firemných priestoroch.

Likvidáciu ploštíc nepodceňujte

Ploštice sú mimoriadne odolné voči širokému rozpätiu teplôt a sú rezistentné voči väčšine voľne predajných prípravkov. Veľmi rýchlo sa množia, prežijú aj niekoľko mesiacov bez hostiteľa a ak sú likvidované nesprávne, stanú sa ešte silnejšími. Dezinsekciu je preto dôležité zveriť profesionálom. 

Ak ste vo vašich priestoroch zaregistrovali ploštice, čo najskôr nás kontaktujte. Likvidáciu je potrebné vykonať čo najskôr, aby nedošlo k zamoreniu celého objektu. 

Šetrná k nábytku, nešetrná k plošticiam

Na likvidáciu ploštíc používame horúcu paru a špeciálny švajčiarsky ekologický postrek. Táto inovatívna metóda dezinsekcie mimoriadne efektívne zabíja ploštice, no zároveň je bezpečná pre ľudí i domácich miláčikov a nijako nepoškodzuje steny či nábytok. 

Vďaka viac ako 5 rokom skúseností už veľmi dobre poznáme miesta, kde sa ploštice najčastejšie vyskytujú. Presne vieme, ako postupovať a na čo si dávať pozor, aby sme efektívne zlikvidovali každú jednu plošticu vo vašich priestoroch. 

Rýchly zásah a dôraz na diskrétnosť

Ploštice sa veľmi rýchlo množia, preto ich likvidáciu netreba odkladať. Náš tím príde vykonať obhliadku vašich priestorov už do 24 hodín od zadania objednávky. Na základe obhliadky stanovíme optimálny postup likvidácie. Kladieme dôraz na maximálnu diskrétnosť, aby sa nikto z okolia nedozvedel o vašich problémoch. Poskytneme vám tiež odborné poradenstvo, čo robiť, aby sa tento hmyz u vás v budúcnosti neobjavoval.

Kontaktujte Nás NON-STOP

Stovky spokojných zákaníkov po celom slovensku – bytové družstvá, mestské časti, hotely, výrobné, haly, byty a domy.

infolinka

0904 435 784

Laper DDD s.r.o.

Na trhu pôsobíme od roku 2018. Stovky spokojných zákazníkov – bytové družstvá, mestské časti, hotely, výrobné, haly, byty a domy.

O nás

Rok vzniku: 2018

IČO: 52 550 567

email: [email protected]

mobil 1: 0949 511 000

mobil 2: 0904 435 784

 

Sme členom Cechu Profesionálov DDD